Dystrocentrum

Požičovňa kompenzačných pomôcok

Ozvena 2/2024

Linka dôvery

Linka dôvery

Linka dôvery je psychologická on-line poradňa pre všetkých, ktorí sa potrebujú vyrozprávať alebo zdôveriť či poradiť so svojimi problémami.

Linka dôvery je určená hlavne pre ľudí s nervovosvalovými ochoreniami a ich rodinných príslušníkov a známych.

Aby bola zachovaná anonymita, do kolónky Vaše meno uveďte prezývku alebo inú značku. Odpoveď psychologičky na vašu otázku bude zverejnená pod použitou prezývkou v tejto sekcii - Linka dôvery v najkratšom možnom čase.

Veríme, že ohlasy ľudí, ktorí sa odhodlajú takouto formou zdôveriť so svojimi problémami, pomôžu po prečítaní aj ostatným, ktorí sa ešte neodhodlali písať o svojich vlastných ťažkostiach.

Na Linke dôvery je zakázané uverejňovať hanlivé odkazy a reklamné správy napr. na produkty.

Poradenstvo bude poskytovať externá psychologička Organizácie muskulárnych dystrofikov v SR Mgr. Gabriela Svičeková, PhD.

Má skúsenosti s poradenstvom cez telefonickú linku dôvery, kde pracovala s detskou aj dospelou klientelou. Pracovala s mládežou a rodičmi s problémami správania a v poradni pre stredoškolskú mládež. V posledných rokoch sa venovala hendikepovanej mládeži a po zhoršení zdravotného stavu sa podieľa na zakladaní svojpomocných skupín rodičov detí s DMD. Pracuje ako školiteľka študentov na vysokej škole.

Sama má dve závažné neurologické ochorenia a používa mechanický vozík.

E-mail:
Vaše meno
Otázka / Problém:
Cislo 7 slovom

Naši partneri